Producenci

Kalendarz SPIRALA 2018 | Przejście

Kalendarz SPIRALA 2018 | Przejście


49,00 zł brutto

30 inne produkty z tej samej kategorii:

Kalendarz SPIRALA 2018 | Przejście 

Wydawnictwo Yemaya 2017


Początkiem naszej pracy nad każdą edycją Spirali jest ten cudowny moment, gdy pytamy karty tarota Motherpeace o temat wiodący. Zapalone świece, zapach kadzidła, w skupieniu wypowiadana intencja i otwartość na odpowiedź. Prosimy, by mądrość Bogini poprowadziła dłoń ku  karcie, której przekaz będzie nas inspirować przez najbliższy rok. Jest. Patrzymy na nią, wsłuchując się w jej głos, sprawdzamy, co w nas rezonuje. Karta na 2018 rok to dwa pnie brzóz na czarnym tle, a pod nimi, wśród korzeni, biały szkielet otoczony przez pięknego węża.podpis: Śmierć.

Jedyne, co w naszym życiu jest pewne, to zmiana. Koniec zapowiadający początek.  Nasze ziemskie życie jest wielokrotnym umieraniem starego, które robi miejsce na nowe. Gdy odchodzi dzieciństwo, przepoczwarzamy się w młode kobiety; kiedy kończy się młodość, odkrywamy skarby dojrzałości; po rozpadzie związku możemy odnaleźć radość niezależności; wchodząc w rolę matki, żegnamy się z egoistyczną beztroską; utrata pracy jest okazją do przewartościowania życia i nadania mu nowego sensu; po menopauzie stajemy się soczystymi wiedźmami świadomymi swojej mocy.  Każdy etap naszego życia to zmiana. Spirala, symbol wiecznego odradzania, znów się zaczyna rozwijać, prowadząc nas ku temu, co jeszcze nieznane.

Żeby to nowe mogło się narodzić, konieczna jest wewnętrzna transformacja. Zmienia się nasz obraz świata i samych siebie, hierarchia wartości, punkty odniesienia. Wyłaniamy się wtedy piękniejsze, silniejsze, mądrzejsze. Jak wąż na karcie tarota – jego stara, poszarzała skóra linieje, odsłaniając wspaniałe kolory, nową jakość.

Transformacja, przejście między starym a nowym, to największy dar od Bogini.

  • Okładka kartonowa
  • ISBN 2299-4270
  • Stron 160
  • Wymiary A5

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie