Producenci

Kochaj się długo i zdrowo

Kochaj się długo i zdrowo

Autor: Andrzej Depko

Więcej szczegółów

Wyprzedaż Wyprzedaż!
45,00 zł brutto

Ostatnie egzemplarze!

10 inne produkty z tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Kochaj sie długo i zdrowo

Autor: Andrzej Depko

Czarna Owca, 2008

 

” Nie mam, z kim, o tym porozmawiać, kogo się spytać, Pan jest jedyną osobą, której mogę to opisać. Nie wiem czy mam się, czymś przejmować, czy może jest to wszystko bezpodstawne, bo śmiesznym może być. Pana Doktora jako specjalistę proszę o jakieś odniesienie się do tej mojej sytuacji i napisanie mi czy mój problem jest w ogóle słuszny, za długość listu przepraszam, ale nie mam, z kim o tym porozmawiać i z całego serca proszę Pana o pomoc w moim problemie, może głupim, ale dla mnie niesamowicie ważnym. ” 

Z inicjatywy radia TOK FM już od półtora roku nadawana jest audycja ” Kochaj się długo i zdrowo ” poświęcona w całości seksualności człowieka. Popularność, jaką zdobyła wśród radiosłuchaczy nie wynika jedynie z faktu, iż jest to jedyna taka audycja na falach polskiego eteru. 
Okazuje się, że temat seksu jest tematem ważnym, dla wszystkich, bez względu na wiek. Świadczą o tym nie tylko liczne telefony do prowadzących podczas audycji, ale również maile przychodzące na adres redakcji z prośbą o pomoc. Ich autorami są ludzie, którzy nie potrafią rozwiązać problemów z własną seksualnością. 
Niniejsza książka powstała na bazie korespondencji skierowanej do mnie, za pośrednictwem skrzynki mailowej, opisującej autentyczne problemy Polaków z początku XXI wieku. 
Koncepcja tej książki różni się od aktualnie dostępnych na rynku poradników, ponieważ ukazuje seksualność przez pryzmat prawdziwych problemów. 
W książkach, które opisują seks radosny, ekspresyjny, urozmaicony, nie znajdziemy odpowiedzi na pytanie, co zrobić, gdy nasz jest nieudany. Dlaczego NASZ SEKS pomimo wkładanych wysiłków jest wciąż smutny, wywołujący frustracje? Dlaczego nie sprawia nam tyle przyjemności, ile obiecują w tych ” radosnych poradnikach”? 
Ta książka jest nietypowa, bo zasadniczą jej treść stanowią listy opisujące problemy małe i duże. Pozwalają one poznać problemy innych ludzi, a dzięki tej lekturze paradoksalnie pogłębi się w nas świadomość ogromu naszej niewiedzy. Są to prawdziwe listy, a na niczym się tak dobrze nie uczymy jak na przykładach – prawdziwych, tych wziętych z życia. 
W tej książce, odpowiedzi specjalisty seksuologa pozwalają poszerzyć wiedzę o kłopotach z tak specyficzną sferą ludzkiej aktywności, jaką jest seks. 
Celem tej książki nie jest podsuwanie gotowych recept na rozwiązywanie określonych problemów. Kłopotów ze sferą seksualną nie można rozwiązać za pośrednictwem Internetu czy też lektury poradnika. Niezbędny jest bezpośredni kontakt lekarza z pacjentem. Istnieje szereg uwarunkowań, które determinują Nasze zachowania seksualne. Mogą one być pochodzenia psychogennego lub organicznego. Rozważania teoretyczne, które z nich mogą wpływać na powstanie określonej dysfunkcji nie zbliżą NIKOGO do rozwiązania JEGO indywidualnego problemu. Zawsze niezbędne jest bezpośrednie spotkanie z lekarzem specjalistą. 
Celem audycji ” Kochaj się długo i zdrowo ” oraz niniejszej książki jest wskazanie drogi do gabinetu seksuologa każdemu, kto czuje, że seks przestał być radością oraz przekonanie, iż zaburzenia w sferze seksualnej należy skutecznie leczyć, zamiast je pielęgnować przez kolejne lata.

Dołączona do książki płyta zawiera fragmenty autentycznych wypowiedzi słuchaczy radia TOK FM o ich seksualności. 

  • Okładka Twarda
  • ISBN 978-83-7554-078-9
  • Stron 348
  • Wymiary 180 x 240 mm

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie